קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני מחייב ידע, ניסיון, יצירתיות ויכולת לעקוב הן אחר הביצועים והתוצאות של כל פעולה והן אחר השינויים התכופים בענף; כל זאת באופן קבוע ולאורך זמן. שבסופו של דבר מביאות אתר אינטרנט למיקום גבוה ככל האפשר.

קרא עוד
קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים מיועד לכאורה רק עבור מי שמבקש להתמקצע בתחום של קידום האתרים, אולם למעשה הוא מיועד עבור כל מי המעוניין להכיר טוב יותר את רשת האינטרנט להעמיק את ידיעותיו בשיטות מגוונות וחדשניות לשיווק אתרים בגוגל וברשתות החברתיות.

קרא עוד
אופטימיזציה לאתר

אופטימיזציה לאתר

אופטימיזציה של אתר אינטרנט משמעותה שיפור של האתר בשלל פרמטרים שונים ומגוונים על מנת להביא אותו למצב הכי אופטימלי. בדרך כלל ניתן לשמוע את המונח "אופטימיזציה לאתר" בהקשר של קידום אתרים אורגני, אך מתברר שגם כדי לייעל את חוויית המשתמש.

קרא עוד
בניית קישורים

קישורים חיצוניים

אחד מן הפרמטרים החשובים ביותר שמשפיעים על דירוג אתר במנועי חיפוש הוא פרופיל הקישורים שלו; כלומר, כל הקישורים שנמצאים באתרים אחרים ברשת ומובילים אל האתר המדובר, ואשר מכונים קישורים חיצוניים, או קישורים נכנסים.

קרא עוד
בניית אתרים

בניית אתרים

פעם בניית אתרים הייתה נחשבת לעניין יקר ומסובך, כיום מדובר בעניין הרבה יותר נגיש להמונים. זו אחת הסיבות שכמעט לכל אחד יש היום אתר באינטרנט, החל מבלוג אישי בנושאי בישול או שירה וכלה באתרים עסקיים הכוללים פורטפוליו וחנות מקוונת.

קרא עוד
ניהול מוניטין

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין ברשת הוא שם כולל לסדרת פעולות מעולם המיתוג והתדמית אשר מטרתן היא להציג פרופיל מקוון של אדם, עסק או חברה באופן חיובי ככל האפשר בשלל פלטפורמות אינטרנטיות ובראשן במנועי החיפוש בכלל וגוגל בפרט.

קרא עוד